Osmanağa, Hasırcı Başı Cd. No:45, 34714 Kadıköy/İstanbul

Sevgi ile Bilgiyi Bütünleştiren Okul

(0216) 414 34 44

info@bahariyelisesi.com

Kadıköy / İstanbul

Hasırcı Başı Cd. No:45

09:00 - 19:00

Hafta içi her gün

Hakkımızda

İnsanlığın ve ülkemizin gelişmesi; araştıran, öğrenen ve bilimsel bilginin ön saflarından koşabilen gençlerin gelişmesiyle mümkün olacaktır. Bu kapsamda öğrencilerin desteklenmesi, yönlendirilmesi, hedeflerine ulaşabilmeleri için gerekli şart ve zeminin ulaştırılması gerekmektedir.

Bireysel farklılıkların, öğrenme farklılıklarınız en yoğun yaşandığı bu çağda bireysel eğitim politikasıyla eğitim camiasında kendine yer edinen kurumumuz, eğitimci kişiler tarafından 2006 yılından beri eğitim öğretim faaliyeti yürütmektedir. Merkeze bireyi alarak sevgi ve bilgiyi bütünleştirip her öğrencinin hedeflediği başarıya ulaşmasını temel ilke edinen kurumumuz eğitim sürecinde ve sonrasında tüm öğrencilerin destekçisi konumundadır.

Çağa uygun olarak, küreselleşen dünyada yeni neslin dünya vatandaşı olmak için en az bir yabancı dile sahip olması gerektiğinden hareket ederek, öğrencilerimizin yabancı dil eğitimine fazlasıyla önem veren bir eğitim programı bulunmaktadır.

Uzun bir dershane tecrübesine sahip olan Bahariye Anadolu Lisesi; 9. Sınıftan başlayarak öğrencilerin sağlam temel oluşturmalarını ve aynı zamanda üniversite sınavlarına hazırlanmalarını sağlamaktadır.